| MyLife a întrebat:

Hello, fetelor care din voi are blog? pai eu sunt noua adica de curind mi-am facut si eu un blog...pfff in sfirsiitt :x cine vrea sa imi citeasca blogul : http://with-love-for-you.blogspot.com/ si plus cine are puneti-l la comentarii pe al vostru sa va vizitez, dau fundita primului raspuns restul vot! Sa vedem cine e mai rapid;) ♥

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Daca ai zis doar pentru fete sad

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

De ****,ai facut o postare despre cum iti place tie zapada? straight face Fix genul ala de blog al unei adolescente obsedate de ":X kiss big hug ♥" mai ramane sa pui poezii (probabil asta intentionai) si e gata, cel mai neoriginal si plictisitor blog pe tava...Dar nu ma lua in seama, sunt eu o meltenca si o ghiorlanca fara pic de simt pentru arta si profunzimea lucrurilor pe care le scrii tu acolo,"pupicei ♥".