| Bacria_Andreea_1997 a întrebat:

Hello,guys!:*Am si eu o problema:atunci cand intru pe youtube sunetul se aude cu ecou,imaginea ramane in urma, iar cursorul o ia inaintea liniei rosii! ce sa fac? dau funda!:*

Răspuns Câştigător
| umbra09 a răspuns:

Daca ti se aude sonorul cu ecou intra in vstart control panel sau panou de control daca calculatorul tau este in limba romana dai clic pe poza aia cu o nota muzicala si un megafon ceva de genu scrie Sunete, vorbire si dispozitive audio dupa dai clic pe Sound Effect Manager acolo sus scrie Sound Effect dai clic pe ea dar de obicei este pe el si acol trebuie sa-ti apara sa setezi sonoru trebuie sa fie toate 10 lini pe mijloc si ai in coltul din stanga karaoke trebuie sa fie pe +0 si mia sus ai un peste un dus etc si ai o casuta unde trebuie sa dai clic pe ea si sa setezi none si gata :D si daca ai probleme cu flash playerul (imagini videoclipuri filme dezinstaleazal si instaleazal din nou de pe saitul acesta http://get.adobe.com/flashplayer/ bafta :d