| anonim_4396 a întrebat:

Hello-mello :d
Am şi eu o întrebare...cum reuşiţi unii să aveţi 100 şi 200 de like-uri la poze şi postări? Ce trebuie să fac să am şi eu atâtea? :d ( Nu vreau răspunsuri gen : roagă-ţi prietenii să dea like... sau fă poze dezbrăcată :d laughing)!
Vreau să fiu populară pe facebook, să am mulţi prieteni...etc. happy
cine mă ajută cel mai mult primeşte fundă! happy

Răspuns Câştigător
| Tmcn a răspuns:

Ce contează dacă primeşti like-uri care nu sunt date din propie iniţiativă, cu ce te încălzesc? Nu e mai ok să primeşti un like pentru că acelei persoane chiar i-a plăcut fotografia sau orice altceva ai postat? Nu vă înţeleg, şi nu e numai cazul tău, am văzut fotografii de-a dreptul penibile cu fete puţin spus neatrăgătoare, cu nu ştiu câte sute de like-uri, aiurea.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| bingolino a răspuns:

Am si eu nevoie de like+Share la aceasta poza
https://www.facebook.com/....../photo.php