| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Recent m-am mutat intr-un nou apartament ( de fire eu sunt destul de superstitioasa). Cand am ajuns aici a fost totul super ok, insa la un moment dat când am aprins becul de la debara si acesta s-a ars, iar la ceva timp distanta cand am aprins lampa din camera s-a ars si becul de la aceasta. Iar intr-un final in timp ce aveam telefonul la incarcat a inceput priza sa faca urat! Probabil sunt eu paranoica dar mi s-a parut ciudat ca toate astea s au intamplat fix in prima zi de cand sunt aici

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e nimic ciudat, cel mai probabil sunt probleme cu instalatia electrica

| sierra1 a răspuns:

Instalatia electrica pare batrana si in plus, pare ca inainte de a veni tu, a fost o perioada nelocuit