| anamaria01 a întrebat:

Hello! stie cineva cum se poate instala sau downloada the sims celelalte pack uri? am downloadat recent un pack sub iso (770Mb). ce trebuie sa fac ca sa il instalez? stiu ca trebuie creat un cd virtual pe calc si sa il dezarhivez cu win rar sau zip, but nu merge imi cere un disk 1.nu inteleg la ce se refera, la cd original? cum sa instalez jocul? stie careva? big grin merci

2 răspunsuri:
| alexdop21 a răspuns:

Strebuie sa ai sims 1 un pc altfel nu merg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merci, m-am descurcat zilele trecute.am instalat cd virtual si toate celelalte, imi da o eroare, imi trebuie cd original, poate gasesc un kit candva, dar merci oricumwinking