| BiddySustineCampaniaTPUrevive a întrebat:

Hello, stiti daca as putea sa vad de cate ori mi-a vizualizat un utilizator profilul pe hi5? big grin Thanks:X

2 răspunsuri:
| BiddySustineCampaniaTPUrevive explică:

Stiu asta, dar pe mine ma intereseaza sa vad un singur utilizator de cate ori mi-a vizualizat profilul pentru ca hi5 arata ca o singura data- pe saptamana chiar daca de fapt de 100 laughing

| Sov95 a răspuns:

Te duci la profilul tau si vei vedea scris mic in stanga scrie (*** vizualizari). eu am adaugat la profil un flash cu steaguri din ce tari m-au vizitat care imi spune ca 64 de oameni mi-au vazut pagina, dar hi5 imi spune ce doar 15 :-s...

oricum tu tine minte ca gasesti in stanga numelui tau, sus la profilul tau scris mic cate vizualizari aiwinking