| Anonymous1247 a întrebat:

Hello! Sunt foarte trist și nu am chef de nimic fiindcă zilele astea au fost foarte frumoase în familie iar când mă gândesc că mâine iar merg la școală și mă întâlnesc iar cu idioții de colegi de clasă ( 98% din clasă o urăsc), simt o tristețe, o fi o ușoară depresie?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pana la urma o sa ajungi sa fi cu lume inteligenta daca intri la facultate, prostii raman in urma si intelectualii avanseaza. Macar asa poti fi fericit.

| Anonymous1247 explică (pentru mgtow):

Sper să reușesc, că așa copii debili nu am mai văzut sad

| Polaris a răspuns:

Dacă urăști 98% din clasă, și considerând că nu pot fi mai mult decât 60 de elevi într-o clasă și că n-ai niciun coleg dezmembrat/tăiat, putem calcula că ai 50 de colegi în clasă, dintre care 49 îi urăști, deci... ce salamandra lui Gică e cu clasa voastră, koae?

| Anonymous1247 explică (pentru Polaris):

27 elevi în clasă, ce să fac dacă m-am născut în România? Aici educația e vai și amar...

| Polaris a răspuns (pentru Anonymous1247):

Deci nu suporți 26, 46 copii. Sunt sigur că 0, 54 din persoana rămasă e foarte ca lumea. XD

Da, sunt mizerabil și neamuzant azi.

| Anonymous1247 explică (pentru Polaris):

Cel mai bine e să fii pe cont propriu, fără idioți prin preajmă, doar tu cu tinewinking

| AtateaConditii a răspuns:

Este, gandeste-te daca totul ar fi frumos cum ar fi? Ar fi plictisitor, fara lucrurile rele nu ar mai fii fericire.

| Anonymous1247 explică (pentru AtateaConditii):

Nu m-am gandit la asta big grin Chiar ai dreptate happy

| Ibrahimovic a răspuns:

Nu ai ce sa faci. Incearca sa te simti bine macar cu cei care totusi vorbesti. laughing

| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Nu se poate numii inca o depresie, dar e bine sa vorbesti cu cineva apropiat despre asta. Si eu am trecut printr-o perioada cand nu ma intelegeam cu nimeni din clasa, dar am stat langa persoanele care ma apreciau si care erau sincere si alaturi de mine mereu. Poti sa incerci sa cunosti persoane de la alte clase ca oricum la ore nu prea ai treaba cu restul, cel mai bine e sa nu-i bagi prea mult in seama. Bafta!

| HiddenWorld a răspuns:

Te înțeleg perfect big grin.Pe mine mă apucă groaza când îmi amintesc de testele pe care trebuie să ni le aducă şi testele pe care trebuie să le dăm.Cât despre colegi, sunt de acord cu tine.Colegii mei visează numai Facebook, Instagram şi glume proaste.M-am obişnuit cu ei şi am realizat că nu merită diplomație happy.