| KhloeAfterDark a întrebat:

Hello TPU! Ce credeti despre site-ul Lockerz? Voi ati primit ceva de acolo? Fratele meu mai mare a primit tricoul. Stiti vreo curiozitate despre site?

3 răspunsuri:
| baietzelu a răspuns:

Am primit un tricou, un skin de iphone si 25$. Deci e in regula site-ul cateodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, eu cred ca premii mai "valoroase" nu se dau... Si un coleg de-al meu a primit tricou si 25$... Acum, nu stiu ce sa zic. Fiecare cu norocul lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut 325 de puncte pentru un mp4 cu touch si le-am trimis mesaj sa mi-l dea si ziua urmatoare pl a mariu ptz-urile la toate cu peste 700