| Magdaa_9339 a întrebat:

Hello TPU! E adevarat ca Justin Bieber si Selena Gomez sunt verisori? Eu asa am auzit!straight face

Răspuns Câştigător
| мαđч a răspuns:

Da sunt impreuna. Dupa repetitiile de la cantecele de iarna. Apoi ei s`a dus la un restaurant si acolo s`a intamplat magia.Shi nu nu sunt verisorilaughing. Funda?puppy dog eyes

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar fi si care ii problema?

| OHmyGosh a răspuns:

Nu sunt verisorilaughinglaughing. Sunt iubitilove struck.Inainte erau ca 2 frati si se distrau, dar acum sunt impreunalove struck.

| maresal a răspuns:

Eu am auzit ca is impreunalaughing)