| CrysaCrysy a întrebat:

Hello TPU! La ce intrebare o sa pun puteti sa ma faceti nebuna, proasta, fraiera, ciudata, idioata, dementa cum vreti dar raspundeti sincer: Voi cat la suta credeti in vampiri? Raspuns sincer va rog. Eu cred 5%. Circa au existat dar daca au existat un vampir e nemuritor acum a murit sau ce? In fine.

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Ha ha ha - draga nu mai crede in prostii

| Andrushka98 a răspuns:

Exista doar in filme.Eu cred 0%... Funda:pls

| AlinaaAli a răspuns:

Acestia sunt doar in filme scumpa mea, daca vezi ca deja incep sa te afecteze nu te mai uita la filme horror!
Vampirii nu exista, deci poti sa dormi linistita!

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Ce descriere frumoasa ti-ai facut.

| Veme a răspuns:

Poate prea visatoare. Poate a existat ceva la baza legendei, dar eu cred ca mai mult legat de bautul sangelui. Chestia cu nemurirea este legenda care a crescut ca un bulgare de zapada care se rostogoleste la vale.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! nu cred in nimic ce e de domeniul sf-ului

| ROB3RT89 a răspuns:

Producatori de filme horror nu pun degeaba bulina cu minim 18 ani sau AP! Daca vezi ca te afecteza, evita sa mai vizionezi filme horror, esti cam visatoare si ai imaginatia mult prea bogatahappy