| komadechips01 a întrebat:

Hello, TPU! Voi ce ziceţi? Programul de şcoală de dimineaţă sau de dupamiază e mai bun? Mie mi-a plăcut mai mult de dupamiază şi de la anul voi învcepe cursurile de dim. Voi ce ziceţi :? care e mai bun?

Răspuns Câştigător
| XAnonimgirlX a răspuns:

Sincer dupamiaza este raspunsul perfect de dimineata nu ai timp sa faci nimic pentru ca chiar daca iesi cand alti se duc temele si chestiile? nu Dupamiaza e mai bine funda?

1 răspuns:
| XAnonimgirlX a răspuns:

Multumesc pentru ca mi-ai dat funda! Ms mult o sa mai raspund la intrebariile tale poate imi mai da mersi mult