| EduardPaul94 a întrebat:

HelloTPU. uitati care e problema. o profa si-a lasat mai demult acum 1 saptamana catalogul in clasa si cum nu erau prea multi colegi in clasa m-am apucat sa-mi motivez niste absente.am motivat vreo 3.nu m-a vazut nici profa nimic.si oricum alea mi le motiva la un moment dat.acum vreau sa intreb: pot pati ceva pentru asa ceva. adica profa aia e chiar diriga si e de treaba asa nu face tambalau. dar nu stiu. parca ma mustra constiinta.help! FUNDA

Răspuns Câştigător
| Carabinieru a răspuns:

Stai m-a linistit eu intr-a 10 mi-am motivat 10 absente si mi-am dat si un 8 la fizica si nu s-a observat nimic si in plus am mai motivat si niste absente unor colegi si nu ma parat nimeni k daca ma para era rau asa ca ai grija daca nu te paraste cineva nu trebuie sa-ti faci griji

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu mai spune si la altii.

| Vasybulan a răspuns:

Bai frate asta o faceam si eu cand eram in liceu(sa nu zici la nimeni pls). Si chestia e ca daca nu ai colegi rai(asa numitii lingai ce te dau in gat pentru orice traznaie fie ea mica sau nu) atunci nu ai de ce sa iti faci griji. Iar in cazul mustrarilor de constiinta fii linistit. Vor trece cand vei prinde din nou catalogul la mana(data viitoare da-ti si cativa de 10) big grin

| coronati a răspuns:

Mai bine taci din gura si inghite, poti sa fii exmatriculat.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa te mustre inainte.Ce ai rezolvat astfel? ti-ai marit sansele pedepsei.

| zehir a răspuns:

Nu este chiar foarte bine ce ai facut, dar fata de tine unii daca reusesc, motiveaza chiar mai multe si la mai multi colegi. Acum nu trebuie sa iti fie frica de 3 absente motivate, daca tot ti le motiva, poate sa zica ca a fost un profesor. Dar in orice caz, NU SPUNE NIMIC!

| Radu_Sorin_1991 a răspuns:

Taci din gura, asigurate ca cu ai sifonari prin clasa! Eu mi-am pus si nota de trecere si nu s-a prins.
SUCCES!