| R9kitty a întrebat:

Hellou:* Unde pot vedea cate,, Stupid-uri" am primit la raspunsurile mele? Mersihappy

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Logheaza-te in cont, da pe Vizualizare profil si apoi pe Punctaj si ai toate datele privind activitatea pe site, inclusiv cum ti-au fost calificate raspunsurile. Numai bine!

1 răspuns:
| Doddel a răspuns:

Pai daca vrei sa vezi totalul de stupid-uri dai la vizualizare profil si la punctaj si scrie mai jos sau dai la raspunsurile mele si dai la fiecare raspuns si te uiti cate ai primit