| iulianiuli a întrebat:

Hellp sad

Aseara am vb cu ea la telefon (cu prietena) si i-am zis ca ma duc sa mananc si mi-a zis pofta buna si pa si mi-a inchis sad

si ea trebuia sa se dupa o o prietena face ziua si mi-a zis voi vedea eu diseara cat de mult ma iubesti sad si am sunat-o dupa ce am venit de la masa si nici nu mi-a raspuns imi dadea ocupat apel respins dupa a stins telefonul am sunat-o pe celalat telefon si si acolo mi-a dat apel resins si ocupat si mai tarziu la stins sad

sadsadsad nu-s ce mai fac sadsadsad intr-o zi dupa ce ne-am certat mi-a zis ca eu mai am ce sa-i ofer si am zis ca da sadsad si ea face da

si noi de craciun trebuia sa ne logodim sadsadsad

chiar nu mai stiu ce sa-i zic sadsadsad

1 răspuns:
| lusinda99 a răspuns:

Scoate-o in oras, ceva romantic, etc. Daca nu merge punete si tu in genunchi si cere-i scuze, spune-i cat de mult o iubesti. Sper ca o sa mearga.