| iulianiuli a întrebat:

Hellp sad

ne-am impacat de ceva zile si ea(prietena)

Ieri a fost Mos Nicolaie si mi-a zis ca pe la 17:30 vin rude pe la ei ca face un fel de ziua de mos nicolaie si i-am zis mai vorbim a zis ca da si la 22:00 a zis ca termina si am sunat-o de 18:00 si nu mi-a raspuns nu mi-a mai dat nimica imi respingea apelul sad si acum am sunat-o si de dimineata si imi respinge apelul imi da ocupat sad acum stiu ca e la facultate sad si poate de asta sad dar nu stiu ce aresad o vad ca e alta persoana nu mai ea care era inainte sad pana sa ne certam sad sadsad

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cine stie, poate e prea ocupata fata si nu are timp sa raspunda la telefon sau pur si simplu nu o mai interesezi asa de tare

| cosmywooz a răspuns:

Deci sa inteleg crezi cae suparata pe tine? Incearca sa vb. cu ea, sp. vorbe siropoase si daca nu merge de Craciun, fa-i un cadou special un urs care sa sp. te iubesc, o perna cu voi doi sau cu numele ei sper ca te-am ajutat. AAAAAAA...sp. ca iti pare rau ca te-ai certat cu ea apropo de ce v-ati certat?

| Deliaaa24 a răspuns:

Probabil thinking a afecta-o cearta dintre voi...
Fiecare persoana se schimba foarte mult cand li se intampla ceva de genul sau ceva ce nu vroiau niciodata sa se intample.