| larysa_4174 a întrebat:

Hellp...
nu imi m ai merge sunetul la laptop...prima oara a inceput sa nu mearga apoi sa mearge si tot asa.mergea doar prin sistem. dar acum nu m ai merge deloc nici prin sistem... puteti sa mi dati un sfat va rog? tr sa l duc la "doctor"?(scuzati categoria, dar nu am stiut ce sa aleg)

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Probabil ca s-a stricat mufa in care introduci jack-ul de la boxe. Du-l la un service ca nu e scumpa operatiunea de inlocuire. Succes!