| userr a întrebat:

Heloooooo TPU! hmm ciudat nume, deja e ora 2 noaptea(bun moment mi-am ales pentru a scrie mesaje)vroiam sa va spun ca sunt bucuros ca fac parte din comunitatea voastra, dap vroiam, dar nu e asa.De ce? Nah trebuie sa va explic, aveti acest drep...pentru inceput TPU al vostru parea mult mai dragut cand il priveam ca user neautentificat, uneori mai intram sa mai aflu cate ceva ...Am cont pe site de doar doua zile! Si stiti ce, deja nu-mi place! Deja imi este sila de ceea ce altii numesc intrebari, adica TPU ar fi trebuit sa fie un site unde omu' venea punea o,, intrebare " decenta si astepta un raspuns pe masura! Da de unde, ar fi fost prea frumos, 533 238de intrebari(pe naiba)abia daca pe jumatate sunt intrebari restul sunt cereri si mai stiu eu ce alte tampenii! Ar fi multe de scris, dar ce folos, putini vor fi cei ce vor citi ceea ce am scris! Acum va rog sa nu luati in nume de rau acest mesaj, nu e nimic personal, e doar ceea ce cred eu despre un site ce merita mai mult!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cum mi-ai zis am gasit intrebarea ta.Sunt de acord cu tine.Nu putem face acest site mai bun si nici userii sai dar macar pentru cei care ne vor vedea si raspunde si ne vor zice parerea lor sa ii aducem cu picioarele pe acest site. Vreau sa iti zic ca azi am mai vazut una care cerea "consolidare" adica cine vrea sa fie cu mine.cine e din judetul X. laughing. E penibil. dar sa trecem peste.Cum a zis noktambulul sa respundem macar noi cu cap.

2 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Treci cu vederea peste intrebarile care nu iti plac! De fapt site-ul asta este facut ca sa postezi intrebari si eventual sa si gasesti raspunsuri la ele. Fii tu unul din user-ii care raspund cu cap chiar si la intrebari care la prima vedere ti se par idioate! Tu ai postat vreo intrebare? Si nu ti-a raspuns nimeni?

| walentina a răspuns:

Are dreptate noktambul!winking