| iulianiuli a întrebat:

Help

Imi spuneti si mie ce sa fac m-am certat cu prietena ieri seara pe o prostie cred i-am zis ca dc nu pune poze cu mine la avatar la ea si etc si dupa ne-am certat si ea acum mi-a zis ca nu mai stie ce sa mai zica, ca nu mai stie ce sa creada, imi zice ca nu mai are incredere in mine

imi puteti zice ce sa fac

Răspuns Câştigător
| Demise a răspuns:

Păi ea s-a gândit că dragostea nu se rezumă la a-ţi pune poze cu cineva la avatar, nu prin asta dovedeşti dragostea. Şi şi-a pierdut încrederea în tine. Încearcă să vorbeşti cu ea şi să îi spui că ai greşit, să îi spui din inimă, nu cu texte luate de pe internet, şi să îi spui că îţi pare rău şi chiar regreţi că te-ai certat cu ea.

| iulianiuli explică (pentru Demise):

I-am zis aceste lucruri dar ea crede odata am facut asa ea crede ca asa se va intampla si in continuare acum neam inpacat dar ea imi zice ca a inceput sa aiba incredere in mine dar o vad eu se poarta cam indifernta nu mai este cum era inainte

| Demise a răspuns (pentru iulianiuli):

Să nu te aştepi să fie ca înainte. O fată îşi revine mai greluţ după o ceartă. Nu mai fă aceleaşi greşeli, sau chiar nu mai fă nicio greşeală, dacă vrei ca lucrurile să revină la normal.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Spune-i ca ai glumit, ai pus-o la incercare si repede s a suparat fara motiv

| rebecutzaa a răspuns:

Ce a patit? este o porcarie! spune-i ca a fost doar o idee, acum nu trebuie sa faca daca nu vrea!