| anonim_4396 a întrebat:

Help!
Ma ajutati si pe mine cu niste explicatii?;;)
Am nevoie sa aflu cine e personajul "Tarex", ce este pe site-ul www.killerjo.net, in ce scopuri au fost create, si cate ceva despre "Scary Movie" :D
Daca puteti, explicatii va rog, nu linkuri catre filmulete si imagini informative:|
Merci anticipat:-*

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=YVWSTUzj2qg uite cine e tarex
pe site-ul ala e personajul ala, iti arata fata direct, te sperie daca nu stii ce-i acolo, au fost create ca sa sperie lumea, deoarece oamenilor le place sa fie speriati. Scary movie e de fapt o parodie a mai multor filme :P