| Viviann3 a întrebat:

Hey! A intrat cineva in promotia cu coduri de la Nescafe? As vrea sa intru si eu, dar nu stiu daca pot include doar coduri de pe plicurile de Brasero ca sa intru in tragerea la sorti? Stiti ceva?

2 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună, da, trebuie numai de la Brasero, într-o promoţie acum ceva timp a fost la fel doar că acele coduri erau în afara plicului sau pachetului iar toată lumea le lua şi le băga, şi când luat un plic codul era deja folosit de atunci au fost băgate în pachete.
O zi bună!