| Matzaa a întrebat:

Hey all.
Ce credeti despre Demi Lovato?
big grin

Răspuns Câştigător
| gaga_5261 a răspuns:

Demi Lovato a inceput sa joace in filme la varsta de 6 ani, cand a primit primul sau rol in Barnye & Friends. Pe platourile de filmare s-a imprietenit cu Selena Gomez. In ianuarie 2007 a primit rolul Charlotte Adams pe canalul Disney Chanel in scurt metrajul As the Bell Rings, ce a avut premiera pe 26 august 2007. Cateva luni mai tarziu a primit un nou rol pe canalul Disney Chanel in serialul Welcome to Hollywood. Filmarile pentru serial au inceput abia in Septembrie 2008. Apoi a primit rolul Mitchie Torres in serialul american Camp Rock, un serial marca Disney Chanel. Primul episod din Camp Rock a avut premiera pe 20 iunie 2008. Pe platourile de filmare ea s-a imprietenit cu fratii Jonas Brothers. In acest an (2008) ea si-a lansat albumul de debut "Don't Forget".

4 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Canta intr-adevar binewinkingAre vocebig grin

| MisterKat a răspuns:

O tipa simpatica si cam atat.

| DeeAnna. a răspuns:

E un gen de Hannah Montana mai noua decat ca e putin mai ok. Nu am nimic cu ele, dar joaca cam fortat.happy

| mcrenma a răspuns:

E tare tipa. Imi place cum a jucat in Camp Rock. Si are voce buna.