| cristinaaa52 a întrebat:

Hey all intr-o intrebare anterioara am povestit despre tel-ul meu nokia x6 si despre gemuletul camerei care este spart.Am cumparat o carcasa noua insa, as vrea sa schimb doar partea aceea cu gemuletul(este un metal pe care este pus geamul si am impresia ca se poate scoate si inlocui la carcasa originala). Ce credeti as putea? ast raspunsuri. fundita:X

2 răspunsuri:
| gby_6323 a răspuns:

Nu,dupa parerea mea, nu se poate.O sa strici mai rau carcasa.Credema am trecut si eu prin asta.Chiar daca tie ti se pare ca poti, de fapt nu potilaughing) funditaaa?

| adita_9635 a răspuns:

Nu se poate