| raul123raul1raulll a întrebat:

Hey. Am 19 ani și nu am gagică. Și mama mereu îmi spune când îi aduc o gagică și spune ca sunt gay. Nu ma deranjeaza cand spune, dar uneori e obositor. Va rog sa îmi spuneți ce sa fac.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Esti inca adolescent, deci ai toata viata la dispozitie de acum inainte sa-ti faci cate gagici vrei, doar sa fii capabil sa le agati... ca aici este mare problema.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Adu i un băiat

| TimberWolf a răspuns:

In loc sa-ti spuna de gagici mai bine te-ar sfatui sa iti vezi de scoala, sa iei bacul, apoi sa urmezi o facultate intr-un domeniu cautat sau daca nu sa te angajezi, daca va fi nevoie sa faci niste cursuri.
Sa te apuci de sport, sa te feresti de anturaje dubioase, de alcool, de droguri, sa nu te apuci de fumat, etc.

| Mindfulness a răspuns:

Eu nu cred că îți spune mama ta că ești cu volanul pe dreapta laughing

| simplaexsistenta a răspuns:

Fugi de acasa. Tu vorbesti serios?

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Cu timpul se rezolvă.

| Whitte a răspuns:

Spune-i ca ai de invatat. Si cadupa scoala te vei gandi si la gagici.