| Xposeobsesion a întrebat:

Hey, Am nevoie de ajutorul vostru. Vreau sa fac cadou unui prieten foarte drag, si am gasit si o idee, m-am gandit la o cana personalizata. Dar nu orice cana, Acea cana vreau sa fie plina de scris, as vrea ca acel scris sa contina povestea noastra. Inca de la inceputul relatiei pana in prezent. As vrea sa contina cateva texte, fraze, rupte din momentele noastre gen : data in care ne-am cunoscut, prin ce am trecut, momente frumoase, dar in texte, citate gen. sa le pot scrie pe cana, si sa aiba o continuitate, am nevoie sa imi dati cateva exemple de fraze, idei proprii iar eu sa le reformulez sau sa mai adaug cate ceva, si sa le scriu pe acea cana. astept ideile voastre, sper sa ma ajutati, va multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| AnnaaaMaria a răspuns:

Nu cred ca iti poate da cineva idei despre frazele pe care le poti scrie pentru ca doar voi stiti ce ati vorbit. In schimb, ai putea scrie cateva citate despre prietenie, datele voastre de nastere, zodiile voastre si sa le reprezinti prin semne, pasiunile voastre comune... iar citate gasesti aici:
http://www.citatecelebre.net/citate-prietenie http://www.intelepciune.ro/......ie_17.html
http://subiecte.citatepedia.ro/despre.php?s=prietenie+adev%E3rat%E3

2 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Nu iti printeaza nimeni o cana intreaga, nu cred ca pot decat sa aiba vreo firma vreo imprimanta speciala. De obicei imprimantele astea printeaza doar cate o latura.

| Dodgge a răspuns:

Orice ai scrie pe ea tot o cana ramane, daca este un prieten adevarat atunci va tine minte toate momentele frumoase orice cadou i-ai face.