| Nobody306 a întrebat:

Hey.Am o intrebare cam ciudata pentru unii.Stiti cum este messengerul.Poza este o bulina iar aceasta este poza de profil de pe Facebook. Poza de profil de pe Facebook este patrata.La messenger poza este decupata, ca doar nu o arata pe toata.Este decupata in forma de cerc.Eu vreau sa stiu de unde decupeaza poza si cat din poza de profil de pe Facebook.O decupeaza de la mijloc? Cam cat decupeaza din ea?

2 răspunsuri:
| TanteMarianne a răspuns:

Colturile dispar de exemplu. ciudat nu?

| Victor453 a răspuns:

De obicei se decupeaza unghiurile si se lasa numai mijlocul, cel mai important din poza