| Raptor1234 a întrebat:

Hey! Am o intrebare pentru voi! Bogat dar prost sau sarac dar destept?
Sunt curios ce ati alege si daca ati si argumenta. Adica, dupa parerea mea degeaba esti asa destept daca nu poti face bani. Sunt oameni cu 2 facultati carora nu le ajung bani de facturi, haine, mancare si sunt oameni care sunt mai prosti decat un gard dar castiga cat altul' in 3 vieti. Nu mi se pare normal asa ceva. Voi ce parere aveti? Stiu ca e o intrebare stupida, dar ma plictisesclaughing

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sarac dar destept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bogat și deștept

| PersonajFictiv a răspuns:

Bandit dăștept.

| mgtow a răspuns:

Normal & cizelat. Multi tarani castiga mai bine decat aia cu doctorate si facultati. Asa cum uratii au gagici frumoase si uratele au parteneri frumosi. Viata e un rahat imputit tinere.