| KikiRiki98 a întrebat:

Hey:* am o problema...cand scriam pe facebook nu stiu ce am facut si dintr-o data imaginea s-a facut mica si scrisul foarte mic, dar numai pagina de facebook, nu si celelalte pagini cum ar fi google si din astea...nu stiti cum as putea sa fac la loc imaginea la marimea normala:*
>fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Dai la pagina de facebook, si ai acolo unde scrii link-urile, in dreapta o cheita.Dai acolo, si mai jos ai : Mariti.Si dai la + sa ajunga la 100%

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Ai google chrome?

| KikiRiki98 explică (pentru Emena):

Da

| Emena a răspuns (pentru KikiRiki98):

Dai la pagina de facebook, si ai acolo unde scrii link-urile, in dreapta o cheita.Dai acolo, si mai jos ai : Mariti.Si dai la + sa ajunga la 100%

| KikiRiki98 explică:

Da,am Google Chrome