| dya_4589 a întrebat:

Hey, am o problema! Nu-mi publica tot raspunsul pe TPU. Nu-mi arata ca am facut vreo greseala de genul prea multe majuscule sau prea multe "...", ma intreaba ca de obicei dac doresc sa-l editez sau sa-l public, aleg publicare, iar apoi imi apare incomplet. Voua vi s-a mai intamplat?

2 răspunsuri:
| antonia09 a răspuns:

Buna, mie nu mi s-a mai intamplat pana acum. Poate sa fi fost o mica dereglare a serverului. Incearca sa iei legatura cu cei de la Admin TPU.
O seara placuta,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi s-a intamplat ca dupa vreo doua zile(in care nu am dat nici un raspuns)sa nu-mi mai posteze raspunsurile... poate e din cauza inactivitatiithinking ...nu stiu, dar ai putea incerca sa editezi raspunsul si sa-l completezi.