| anonim_4396 a întrebat:

Hey am o problema sa zic mareworried asa deci baiatul de care imi place am aflat ca ma place si ca de 1 martie imi v-a aduce o floare si (a vorbit cea mai buna prietena a mea cu el) amandoi suntem timizi si el a zis ca ar prefera un sarut dar si o imbratisare merge, prietena mea a vorbit si a zis ca sunt timida si ca nu pot da a zis ceva de genu ca face un efort (apreciez) dar frate el e mai mare cu un an si el e baiatul chiar vreau un sarut si mai bine face el asta. Adica nici nu am vorbit ci doar ne-am pus si raspuns (la) intrebari prin saraca fata ca am inebunit-o laughing)
Plz ajutati-ma
P. S a zis prietena aia ca il mai intreaba daca nu s-ar suparat daca nu as face ce vrea el ^
D-au o funda mare mare si vot!kiss

Răspuns Câştigător
| sabin89 a răspuns:

Saruta-l pe obraz. Pentru inceput e mai decent.

1 răspuns:
| Ramo80 a răspuns:

Foarte frumos gestul din partea lui. happy Ia-ti inima in dinti si saruta-l. Dar, nu-l saruta chiar pe buze, ci undeva spre coltul buzelor. Apoi imbratiseaza-l cateva secunde! Pupic!