| anonim_4396 a întrebat:

Hey! am primit un link si trebuia sa dau ca un vot si am dat pe el la give frag si dupa ce am dat mi-am aparut asta :Tocmai ai primit un Headshot de la ksN!

Esti mort timp 24 de ore. ce e asta? sad ce o sa-mi afecteze?

Răspuns Câştigător
| Alex_2741 a răspuns:

happy e un Virus happy...asteapta sa vezi ce se intampla si pai iti dai seama daca este un virus sau nu happy. Sfatul meu ia Norton 2010 si instaleaza-l In PC cat mai repede happy si o sa ai protectie happy. Cel putin eu nu am nici macar fir de virus happy. Succes. Inca un sfat happy nu mai intra pe toate Linkurile care ti se dau happy nu prea e bine.

2 răspunsuri:
| Alex_2741 a răspuns:

Hey multumesc pentru fundita big hug :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acesta e posibil să fie o farsă! SAU Poate fi un virus! care poate să iți afecteze toate documentele! inclusiv windows-ul!