| Alexandraaaaa2696 a întrebat:

Hey...Am pus o intrebare in legatura cu un liceu si mi-a fost refuzata, iar apoi am pus acceasi intrebare legata tot de liceu doar ca am formulat-o, altfel.Si amandoua mi-au fost refuzate, si nu stiu de ce?thinking Cand dau acolo sa vad motivu' im apare:"caracter irelevant"...Si nu prea intelegbig grin.Imi poate explica cineva de ce nu mi-au fost aprobate acele intrebari? Si ce inseamna mai exact "caracter irelevant"?big grin

1 răspuns:
| Drums a răspuns:

Nu stiu de ce dar stiu ca aproapte toate astea cu liceele etc. sunt refuzate.