| Popescu_Roxana_1990 a întrebat:

Hey am si eu o "problema" cu un baiat.El este foarte atent cu mine daca am nevoi de ceva ma ajuta,se uita foarte dar foarte des la mine,la convins pe tatăl meu sa imi cumpere ceva, tine cont de părerea mea, de doi ani de zile de comporta asa dar din cate stiu nu ma place.(din cate stiu)... oare dc e asa afectuos cu mine daca nu ma place? El e un tip mai fitos greu ii intri "sub piele".Voi pleca cu el la mare cum as putea sa ma comport ca sa ii arat si eu ca imi pasa de el? Ca eu mereu par indiferenta. happy

1 răspuns:
| FineBroAndy a răspuns:

De unde știi că nu te place? Și totuși,de ce nu îl întrebi chiar tu dacă te place? Oricum, dacă vrei să pari mai atentă, întreabă-l din când în când dacă are nevoie de ceva, oferă-te să faci unele lucruri în locul lui, prefă-te(sau nu) că ești fericită atunci când el propune să faceți ceva și încearcă să accepți cât de des poți :-)