| ColorfulRainbow a întrebat:

Hey.
Am umblat putin prin pcwhistling...si banuiesc ca am sters ceva ce nu trebuiahee hee.
Si acum cand deschid Opera nu merge foarte bine si scrie ca sa descarc Adobe Flash Player.
Care sa-l descarc? Si de unde?worried... As dori unul bun, ca sa nu mai apara casuta aceea si sa mearga bine 'netul.

8 răspunsuri:
| User a răspuns:

Http://www.adobe.com/support/flashplayer/downloads.html
era asa greu sa scrii pe google : "Adobe Flash Player download"?/:)

PS. Sa-mi spui si mie cum poti umbla prin pc:-?

| ColorfulRainbow explică:

Pai paul27 am descarcat dp google si nu merge straight face, tot astept sa se incarce complet dar nu merge.
Si de aceea v-am cerut ajutorul... dar in finesad.
Nu era obligatoriu sa ma ajuti.

| Malvina24 a răspuns:

Stiu mi s-a intamplat si mie si m-a ajutat un baiat sa il fac! te inteleg

| User a răspuns:

Noh bine, bine. credeam ca n'ai incercat. Nu trebuia s-o iei in nume de rau.

| ColorfulRainbow explică:

Si cum ai facut sa mearga @malvynutza2? worried

| Malvina24 a răspuns:

Intra pe malvynutza_woodytzu_forever si mai vb si poate reusesc sa te ajut!

| ColorfulRainbow explică:

Nu am luat`o in nume de rau.
Stai linistitwinking.
Doar ca nu mi-a picat foarte bine.