| anonim_4396 a întrebat:

Hey.
Am un prieten student in anul 2 la facultate care se gandeste sa se angajeze la Vodafone/Telekom. Credeti ca e o idee buna? Spuneti sincer. Stiu ce parere au unii oameni despre cei care lucreaza pe la McDonald sau in call center si am auzit mereu glume despre asta. Ceea ce vrea prietenul meu este cat de cat ok?

Răspuns Câştigător
| readytofly a răspuns:

Salut, am lucrat in call center. E o rampa de lansare pentru alte joburi mai bine platite. Capata experienta de a lucra cu clienti si de a face fata presiunii.

1 răspuns:
| ViruseZ a răspuns:

Nu este o rusine sa muncesti, atat timp cat muncesti. Cu timpul poate isi gaseste totusi ceva mai bine.