| LittleDreamer a întrebat:

Hey! Am visat ca am vomitat sange, iar pe net scrie ca asta prevsteste o moarte apropiata.
M-am cam speriat putin si as vrea sa va intreb daca ati visat si voi vreodata asa ceva, si daca s-a intamplat ceva straight face.

4 răspunsuri:
| kristy10 a răspuns:

Poate ai vazut foc

| ladyMillion a răspuns:

Heihappyin primul rand stai linistita,am auzit de la un profesionist ca tot ce e rau in vise,in special sange si moarte e ceva de bine in realitate(pentru ca in vise cica ar fi exact contrariul realitatii-dar nu poti sti niciodatathinking)in al doilea rand visele si crezutul in ele sunt doar mituri si superstitiiwinkingnu e bine sa crezi in ele(este adevarat ca unele se mai adeveresc,dar nu toate,si cel putin nu atat vreme cat nu crezi in ele; in fine si eu am avut o experienta de genu' doar pentru ca am crezut intr-un vis(si parintii mei fiind foarte superstitiosi cred in toate prostiile de genu' asa ca sunt nevoita sa ascult toate tampeniile lorthinking si am auzit de la ei ca un vis urat nu se spune de dimineata nimanui,doar seara, ca sa nu se poata adeveri in timpul zileithinking)ce iti mai pot spune? daca iti este in continuare frica si visezi urat, roaga-te lu Dumnezeu si el te va ajuta si te va protejatonguehappy

| bya2011 a răspuns:

Nu am visat niciodat asa ceva, dar oricum eu nu cred in vise, fii sigura ca nu va muri nimeni, problabil ai vazut in timpul zilei ceva care te-a socat/uimit legat de sange, sau.nu stiu. Dar stai linistit/linstita visele nu au legatura cu realitate, nu pune atat de mult accent pe superstitii si chestii de genul asta.:* Sper ca ti-am fost de ajutor big grin:*

| dragos991 a răspuns:

Eu am visat astazi ca vomitam sânge.
La tine cum a decurs, ce s-a întâmplat?