| didii5 a întrebat:

Hey....am visat cu un baiat pe care nu il cunosc dar l-am vazut pe facebook la un prieten in lista de prieteni...Ce inseamna asta? ii prima data cand ma visez cu cineva pe care nu cunosclaughing

Răspuns Câştigător
| Crysstallss a răspuns:

Nu inseamna nimic, probabil atunci cand l-ai vazut ti-a atras atentia, iar noaptea subconstientul lucreaza singur, de aia l-ai visat lucrurile astea se intampla foarte des.

1 răspuns:
| SunnyDay88 a răspuns:

Ca te vei marita cu el si ca o sa traiti fericiti pana la adanci batraneti!

nu serios ce crezi ca inseamna? ca l ai vazut in lista de prieteni a cuiva si ca ti a atras atentia.