| kiss ya' a întrebat:

Hey.are cineva ceva cu mine?thinking la majoritatea raspunsurilor mele cineva tot imi da voturi cu"nefolositor&stupid"desi nu era cazul.as vrea sa stiu daca deranjez. daca"da" dezactivez contul si gata!sadsad

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Eu nu am nimic cu tine.am aruncat o privire la raspunsurile tale.si ai voturi.folositor.si inteligent.etc.acum nu te poti astepta ca la fiecare raspuns sa primesti de toate bune.
Sa iti spun eu ce fel de persoane mai sunt pe site-ul acesta. te intreaba ce parere ai despre o vedeta sau despre o melodie.s.a.si daca iti spui parerea adevarata si nu este ce vrea sa auda.iti da stupid...sau cine stie ce.asa ca nu te mai consuma.
Ramai printre noi.si vei vedea ca va fi bine:*happyhappyhappy

1 răspuns:
| Razvan a răspuns:

Kiss ya` cin` te-a suparat pe tine?waiting
Zi-mi mie sa il batphbbbbt
Eu iti pun trei intrebari si tu imi raspunzi si dupa aia il prindem pe userul care te supara si il capacimdevil
a)Cu ce te ajuta PRACTIC cadoul oferit de acest site si anume funditele?
b)Cu ce te afecteaza faptul ca aceasta parada la frustarii se afiseaza in cazul tau? Crezi ca mai exista oameni care sa te contrargumenteze daca au ceva de zis? Lipsa argumentelor te duce cu gandul la prostie si implicit la frustare
c)Ce e TPU daca nu o lume virtuala? Nu lasa prostiile de aici sa iti afecteza buna dispozitie