| agripina16 a întrebat:

Hey, buna!
A-si vrea sa vand bratarile prieteniei, stiti voi, cele din noduri... stiti cumva cu cat le pot vinde?

Răspuns Câştigător
| iulia972 a răspuns:

Buna! eu zic ca bratarile din patru noduri mai mult de 4 lei sa nu fie oricum eu le vindeam la colegii cu 1 leu bratara din patru randurilaughingdar pe net am vazut ca ajunge cam la 4-5 lei.o bratara din sase-opt sau chiar doisprezece randuri tot pe net ajunge de la vreo 6 lei pana la 12 lei sau chiar mai mult depinde.eu le-as vinde la un pret destul de mic chiar daca e foarte mult de lucru parerea mea acum fiecare cu parerea lui happy

2 răspunsuri:
| PufarinăPink a răspuns:

Depinde unde vrei sa le vinzi happy Daca le vinzi prietenilor tai. eu zic sa pui un pret mai ieftin. daca le vinzi pe net. peste 5 lei o bratara! Fundaa puppy dog eyes

| Eva_Love_1973 a răspuns:

Buna eu tot caut n loc unde sa vind bratarile prieteniei dar nu gsesc un loc daca ma puteti ajuta cu o propunere dar am avut o idee, sa le vind in piata dar fiindca nu am un loc o oi ruga p o doamna s ma ajute adica sa ii dau marfa iar ea sa o vinda venitul mie si ei un pic dar nu voi uita de materiale