| MarieSelena2 a întrebat:

Hey buna kissStiu ca intrebarea mea este cam ciudata si multi dintre cei care o cititi veti rade laughing. Intrebarea este Dintii dupa o varsta se pot micsora? Pentru ca mi se pare ca mi s-au miscsorat dintii fata de cum ii aveam acum 2 ani happy

Răspuns Câştigător
| MihaelaMariaPopa a răspuns:

Salut, da se toceste dantura in timp si nu exista alt material care sa inlocuiasca materialul lipsa.de micsorat, nu se micsoreaza.e perfect normala intrebarea.eu aveam 4 coltisori de vampiri vizibili care acum s-au indreptat cu restul.crying erau sexy happy happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu se pot micsora. Este o impresie a ta.

| Kaℓi a răspuns:

Nu, nu se micsoreaza... poate ti-a crescut gura, fata, adica zonele alaturate si prin schimbarea raportul de dimensiuni ai impresia asta big grin

| thegatekeeper a răspuns:

Dintii nu se micsoreaza, ci se tocesc putin odata ce inaintezi in varsta, in mare parte din cauza mestecarii alimentelor. Dar oricum, asta nu se observa cu ochiul liber.

| Jipa95 a răspuns:

Nu se pot micsora, este doar o iluzie de a ta happy