| AnimatedSignature a întrebat:

Hey! Care este numarul sau culoarea voastra favorita/e?
Ale mele sunt 6 si verde.

8 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

3 şi indigo.

| PedoBarbie a răspuns:

3 şi portocaliu.

| KristalPop a răspuns:

6 şi negru.

| Euletitia a răspuns:

Buna! Nu am numere potrivite, iar in ceea ce priveste culorile ador rosul, movul, turcoazul si negrul, dar imi plac si port cam toate culorile, depinzand doar de nnuanat lor si de modul in care sunt asortate.

| Euletitia a răspuns (pentru Euletitia):

Scuze, voiam sa zic numere preferate*

| xLove a răspuns:

Numar? Hm. cred ca 7, deoarece imi poarta noroc si luna a 7-a in care m-am nascut.
Culoare... Turcoaz! O combinatie intre albastru si verde! Imi transmite o stare de liniste si de frumusete!

O zi frumoasa!

| sucul a răspuns:

0 si albastru deschis

| Iuliapaula12 a răspuns:

Salut. numarul meu preferat este 4. dar nu am o culoare preferata. mie imi plac toate culorile in afara de negru. patru este nr meu preferat pentru ca imi poarta noroc si pentru ca e par.