| Natutza_Naty_1989 a întrebat:

Hey caut multe ADMINE pentru o pagina de facebook!
Pagina va fi infiintata atunci cand voi gasi ADMINELE!

Detalii la id de yahoo messenger:naty. Elena

Funda!

Răspuns Câştigător
| Blablablaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Uite un sfat: n-ai cum să găseşti adminele pe TPU, aşa simplu. Înţeleg că pagina nu e nici măcar făcută, dar trebuie să ştii cu cine te bagi la înjugat caii, corect? Părerea mea: îţi faci o pagină de facebook singură, ca admin principal, rogi pe cine vrei să dea like la ea, apoi rogi alte pagini să îţi facă publicitate. După ce ai crescut, fă anunţuri cum că îţi cauţi admină. Acolo găseşti sută-n sută.
Încă un sfat: nu te duce la paginile mari, că nu-ţi fac. Du-te la cele de 100-300 de likeuri. Acolo adminii sunt mai de treabă. E din proprie experienţă.
Succes.

| Natutza_Naty_1989 explică (pentru Blablablaaaaaaaaaaaa):

Am incercat de sute de ori sa imi fac o pagina dar niciodata nu am reusit sa o fac sa creasca si de asta am intrebat aici pentru ca ma gandeam ca o sa gasesc pe cineva cu experienta...dar multumesc oricum pentru raspuns!

1 răspuns: