| Savemefromthedark a întrebat:

Hey! Ce baiat ati alege dintre acesta http://instagram.com/p/qH_Ms_hPa2/?modal=true si acesta http://data2.whicdn.com/images/21141201/original.png? adica care va atrage mai mult fizic

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul e cam tampitel asa, incearca s apara a badboy dar nu ii iese cel putin seamana cu tipul acela din If I stay.
Al 2-lea e simpatic mai degraba as iesi cu el seama ceva gen Shia LeBeof in tineretehappy

| Savemefromthedark explică (pentru anonim_4396):

El e tampit la propriu adica e cam prostut, al doilea imi place si mie arata mai masculin.

| NoName0x0 a răspuns:

Buna! Pai tu nu ai postat nimic fizic. Mie nu prea imi plac baietii cu parul lung. Iar a 2 a poza e cam dezordonata si nu pot observa decat profilul. Deci cam nici unul... big grin

| puppetmaster a răspuns:

Ambii sunt ok.Cu toate ca niciunul nu e genul meu, primul bate mai tare la ochi

| CryShiAtat a răspuns:

Nu prea pot să îti spun deoarece fiziucl reprezintă tot corpul. Iar în poze sunt surprinse doar fetele si o parte de la umeri in jos. Însă cred că ambii tipi arată ok deşi nu sunt chiar genul meu. Însă gusturile nu se discută!winking

| maia200 a răspuns:

Nici unul, doi urati.