| TDGMeebu a întrebat:

Hey!
Ce medie generala ati avut la sfarsitul clasei a sasea?
Eu :9.66
E bine?

11 răspunsuri:
| User a răspuns:

Alt deceniu, alt secol, alt mileniu. nu mai am cum sa tin minteworried

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Să mor de mai ţineam minte.
M-am uitat în carnetul de note de-acum 9 ani şi... cu stupoare am aflat că am avut 9. 32.
Şi? La ce mi-a folosit? La nimic!
Stai liniştită! Ce-ai în cap contează nu ce-ai în catalog.

| madytza_7574 a răspuns:

9. 33laughing da raspundeam din ce imi aduceam amintelaughing
e perfectthumbs up bvtongue esti fata desteaptawinking

| stefan31 a răspuns:

9. 81, dar este bine si 9. 66 sa stii ca nu notele conteaza in tocmai, conteaza cu ce ramai in miinte.De exemplu eu in clasa a 5 a la istorie eram cel mai bun din clasa si a venit timpul sa ne asculte, iar eu ma simteam rau si m-am panicat cand m-am vazut in fata clasei si nu stiam la materia mea preferata. Mia dat 5, dar mi-am reparat greseala.Deci bravo!

| Vero1996 a răspuns:

9 60... e bine 9 66winkingStai linistita conteaza ce ai in caphappy

| sssSnake a răspuns:

aaaa... 9. 32 big grin faza e ca nu prea imi place sa invat... raspundeam din ce retineam in clasa + cultura generala!

E bine 9. 66 doar ca : depinde de profi/scoala/etc etc etc

| stefanel11 a răspuns:

Eu am 9, 86(iau mentiunea 2crying) dar e bine si 9. 66...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10 big grin. Dar este bine si 9, 66.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

9, 83tongue este bun 9, 66 eu am scazut fata de clasa trecuta... 9, 92

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10 in clasa a 6`a si in a 5`a tot 10 big grin

| D0do a răspuns:

E bine... fata de mine 6. 91 dar faceam numa prosti!