| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Ce parere aveti de numarul destinului? Considerati relevanta chestia asta sau doar un fleac? Eu unul mi l-am calculat si m-am regasit in caracteristicile alea de acolo. Mi s-a parut ciudat. De altfel, ma intreb daca e o coincidenta sau...care ar fi logica? DAU FUNDA opiniei pe care o consider cea mai relevanta!

5 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Probabil o coincidenta.Eu nu m-am regasit.

| peperonies a răspuns:

Daca citesti putin despre bertram forer o sa vezi de ce "te regasesti".

| anonim_4396 explică (pentru peperonies):

Deci sa inteleg ca e doar o vrajeala cu toate testele astea de personalitate? Sunt bazate doar pe acest forer effect?

| peperonies a răspuns (pentru anonim_4396):

Doar cele de pe internet. alea de ti le face psihologu sunt destul de pe bune.

| DricA a răspuns:

Fiecare avem cate un destin. Acele calcule se fac in functie de data nasterii tale tocmai pentru a fi personalizat si pentru a se apropia cat mai mult de tine. Vezi pe zodiacool.ro o explicatie adecvata si mai multe articole pe tema asta, poate te lamuresti.
https://www. zodiacool.ro/numerologie/cifra-destinului