| anonim_4396 a întrebat:

Hey chiar azi mi-am facut cont pe wikipedia si nu stiu ce sa fac, cum sa dreg nu stiu despre ce sa scriu. imi dati cateva sfaturi?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Wikipedia este un loc unde te astepti sa gasesti informatii corecte si plauzibile... daca nu esti experta intr-un anumit domeniu atunci nu incerca sa scrii articole pe wikipedia!
Daca cunosti anumie subiecte atunci poti scrie articole...dar nu incerca sa scrii doar ca sa te aflii in treaba!
Unul dintre marile atuuri ale wikipedia este ca articolele lui sunt corecte si dezvoltate!