| elle94 a întrebat:

Hey, cred ca multi avem dusmani, din invidie sau ura, antipatie. Ei la un moment dat incep sa se descarce, si arunca gunoaie pe tine cat si pe altii. Nu-si tine gura. Barfitorii proiecteaza, calomniaza si de multe ori cu gurita lor pot distruge o cladire construita pe credinta unor oameni de baza. Nu stiu, mie mi-ar placea sa aflu daca ati face asa ceva, si ce credeti despre ei?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Le dau fum in nas cu 180 cp de la masina mea si rad de ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt niste oameni foarte rai. sad Invidiosii drecu', ptuu! rolling on the floor)
https://youtu.be/8Zz1kxZJFf8