| Biuka a întrebat:

Hey happy. Cu ce program imi pot modifica pozele in asa fel incat sa imi scot cosurile si imperfectiunile big grin. Dar sa nu fie PhotoShop deoarece u stiu sa lucrez in el si nici picnik.com deoarece nu corecteaza deloc bine. Thx. F. si votbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| yaVanilla a răspuns:

Photoinstrument.

2 răspunsuri:
| yaVanilla a răspuns:

Nu cred ca il da intreg, si eu tot asa am auzit ca se putea cu Print Screen.

| Biuka explică:

MErsii Mult kiss kiss
programul e uimitor
Dar tot imi apare ceva. Cred ca trebuie sa-l cumpar epntru a putea salva pozele pe care le editez. in fine. ca eu fac print si le decupez din PhotoScape dar as vrea sa e iau asa originalehee hee. Nu stii ceva site unde mi-l da intreg? puppy dog eyes