| BlackScribble a întrebat:

Hey! Cum pot pune o poza a mea ca si comentariu pe hi5? fundita:p

Răspuns Câştigător
| Shinen a răspuns:

Trebuie sa incarci poza pe TinyPic mai intai. Apoi iti da un cod. Il copii, apoi il scrii unde vrei tu si iti va aparea poza. Succes!

1 răspuns:
| mihai_2762 a răspuns:

Cand intri pe contul tau de hi5 ai acolo undeva mi se pare chiar sub poza de profil upload photos si dai click pe ala si poti sa incarci poze pe profilul tau si abia dupa ce ai incarcat pozele poti sa pui si comentariu la fiecare.bafta