| myha a întrebat:

Hey!:d
M-am uitat aseara la Juno. Un film foarte frumos. De aceea vreau sa va rog daca stiti niste filme gen Juno:d. Cred ca era si putin de casa.
Adica cu niste adolescente insarcinate. Daca stiti va rog spuneti-mi si mie.
Dau fundita! :*

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Saved!, For Keeps?, Immediate Family, Too Young to Be a Dad, I Want to Keep My Baby!, Due East, Where the Heart Is, Manny & Lo, Fifteen and Pregnant

4 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Si eu l'am vazutbig grin...bine fara finalsad, sper ca s-a terminat cu binebig grin
altele nu m'ai stiusad

baftahappy

| myha explică:

Da. S-a terminat cand ea a nascut un baiat si i l-a dat lu Vanessa, iar ea a ramas cu pustiul ala cu care ramasese insarcinata:d

| jaquelineee a răspuns:

Juno, hmm dragut film intr-adevar! ink un film in genul asta : baby on board - cu linsday lohan!

| ServanaAtoni a răspuns:

Parinti inainte de vreme.este cam vechi dar e frumosblushing
nu ma prea uit la filme, oricum incearca-lhappy