| Alexandra_3484 a întrebat:

Hey!
Daca ai fii pe o insula pustie, si un vapor ar trece pe acolo o data la 10 ani, ce lucru(unul singur) ai alege sa iei cu tine? Fara raspunsuri cretine! Dau fundita celui mai interesant raspuns happy

6 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Haine happy (mancare gasesc eu pe acolo, de prin copaci) big grin

| Narfundo a răspuns:

Nu prea ai formulat bine intrebarea.Sa iau un lucru cu mine de pe insula cand vine vaporul? sau sa iau un lucru cu mine ca sa stau pe insula 10 anistraight face. in orice caz mi-as lua un cutit, in rest ma descurc eu laughing.

| Alina0491 a răspuns:

Pe iubi, oricum mi-ar placea sa merg cu el undevaaa, departe de restul lumii happy

| usy313 a răspuns:

O carte sa am ce face big grin.

| Nycole_7092 a răspuns:

Pe iubi meulove strucklove struck nu mi'ar trebui nimic alcva.love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aş lua cu mine... un vapor bine echipat.Ca să pot să mă întorc când vreau tongue.